aanmelden
WEST-VLAAMSE GOLFBILJARTFEDERATIE

Kampioenschap West-Vlaanderen - Individueel C - Seizoen 2018-2019

Wedstrijden

Finale - Speeldag : 15/12/2018 aansluit
Lefevere Elano - Deblauwe Dimitri Roger1-2



1/2e Finale - Speeldag : 15/12/2018 aansluit
Lefevere Elano - Dick Francky2-0
Deblauwe Dimitri Roger - Houthoofd Bjorn Gustaf2-0



1/4e Finale - Speeldag : 15/12/2018 aansluit
Blondeel Dimitri - Lefevere Elano0-2
Deré Björn - Dick Francky1-2
Deblauwe Dimitri Roger - Dumortier Danny Leon2-1
Houthoofd Bjorn Gustaf - Debruyne Angelino2-0



1/8e Finale - Speeldag : 15/12/2018 10u30
Blondeel Dimitri - Eeckhout Bram2-1
Baert Jeffrey - Lefevere Elano0-2
Deré Björn - De Ridder Bart2-1
Adyns Rudy Alfons - Dick Francky1-2
Deblauwe Dimitri Roger - Hillewaere Koen Remi2-0
Verfaillie Luc - Dumortier Danny Leon1-2
Van Brussel Christiaan - Houthoofd Bjorn Gustaf1-2
Vandewalle Marnik - Debruyne Angelino1-2



Poule 1: Bistro Siberië - Speeldag : 18/11/2018 14u00
Debruyne Angelino - Beauprez Benji2-0
Verleye Giovanni - Debruyne Angelino1-2
Poule 2: Bistro Siberië - Speeldag : 18/11/2018 14u00
Van Brussel Christiaan - Baert Danny2-0
Lepoutre Frankie - Todts Davy1-2
Van Brussel Christiaan - Todts Davy2-1
Poule 3: Bistro Siberië - Speeldag : 26/11/2018 19u30
Blondeel Dimitri - Vanneste Wim2-0
Vandenheede Kenneth - Blondeel Dimitri0-2
Poule 4: Mandeldaele - Speeldag : 26/11/2018 19u30
Vandemaele Mario - Vandewalle Marnik0-2
Vannieuwenborgh Rudi - Vandewalle Marnik1-2
Poule 5: Vrij Polen - Speeldag : 26/11/2018 19u30
Duyck Wesley - Dekeyser Johny0-2
De Ridder Bart - Dekeyser Johny2-1
Poule 6: Rozeveld - Speeldag : 26/11/2018 19u30
Devriese Daniël - Adyns Rudy Alfons0-2
Vanhaelewyn Sean - Adyns Rudy Alfons0-2
Poule 7: De Bolle - Speeldag : 26/11/2018 19u30
Deblauwe Dimitri Roger - Landuyt Bart2-1
Renier Eddy - Deblauwe Dimitri Roger0-2
Poule 8: Montana - Speeldag : 26/11/2018 19u30
Eeckhout Bram - Vanderwee Tony2-0
Wyffels Peter - Eeckhout Bram0-2
Poule 9: Den Gouden Osse - Speeldag : 26/11/2018 19u30
De Four Thierry Cyriel - Lefevere Elano0-2
Masscho Danny - Blancke Thierry0-2
Lefevere Elano - Blancke Thierry2-0
Poule 10: Kom-Il-Foo - Speeldag : 26/11/2018 19u30
Bossuyt Geert Julien - Baert Jeffrey0-2
Tuytens Christophe - Notebaert Steven Gerard2-0
Baert Jeffrey - Tuytens Christophe2-1
Poule 11: De Vierweg - Speeldag : 26/11/2018 19u30
Tommeleyn Diëgo Roger - Muylle Jonas Etienne0-2
Hillewaere Koen Remi - Vanacker Kurt2-1
Muylle Jonas Etienne - Hillewaere Koen Remi0-2
Poule 12: Duqkie's Place - Speeldag : 01/12/2018 14u00
De Jonghe Xavier - Algoet Geert Robert2-0
Deré Björn - De Jonghe Xavier2-1
Poule 13: Rozeveld - Speeldag : 01/12/2018 14u00
Verduyn Alain Karl - Dumortier Danny Leon1-2
Arteel Thomas - Dumortier Danny Leon0-2
Poule 14: Valkennest - Speeldag : 01/12/2018 14u00
Houthoofd Bjorn Gustaf - Bourgeois Paul2-1
Christiaens Filip Roger - Houthoofd Bjorn Gustaf1-2
Poule 15: Vrij Polen - Speeldag : 01/12/2018 14u00
Dick Francky - Monton Freddy2-0
Van Keirsbulck Freddy Roger - Dick Francky0-2
Poule 16: Den Gouden Osse - Speeldag : 01/12/2018 14u00
Vanhee Linda - Debie Johan Odiel Richard2-0
Verfaillie Luc - Van Doorne Luc2-0
Vanhee Linda - Verfaillie Luc1-2