Aanmelden WGF Ledenbeheer
Aanmelden BGB Live
Aanmelden BGB Ledenbeheer
WEST-VLAAMSE GOLFBILJARTFEDERATIE

Kampioenschap WGF - duo's mixt - Seizoen 2022-2023

Wedstrijden

FINALE - De Bolle - Speeldag : 18/03/2023 aansluit
Delaere Emmerson Palmer / D'Huyvetters Tony Irène Roger - Vermeulen Ruben Norbert / Bogaert Wesley Charles2-0



1/2 Finales - De Bolle - Speeldag : 18/03/2023 aansluit
Goethals Donald Erik E. / Braem Troy - Vermeulen Ruben Norbert / Bogaert Wesley Charles0-2
Delaere Emmerson Palmer / D'Huyvetters Tony Irène Roger - Dousselaere Mario Raymond / Vandooren Kiano Pedro2-0



1/4 Finales - De Bolle - Speeldag : 18/03/2023 aansluit
Decaestecker Florian / Vancoppenolle Kenzie Rinus - Goethals Donald Erik E. / Braem Troy0-2
Vermeulen Ruben Norbert / Bogaert Wesley Charles - Flamand Nik / Parmentier Mathias Bram2-0
Degraeve Steven André Petrus Willem / Gryson Dirk Gaston - Dousselaere Mario Raymond / Vandooren Kiano Pedro1-2
Vandemaele Gregory Franky Rudy / Cool Renaud - Delaere Emmerson Palmer / D'Huyvetters Tony Irène Roger0-2



1/8 Finales - De Bolle - Speeldag : 18/03/2023 10u30
Vanhamme Frederik Jules / Dobbelaere Romano Daniël - Vandemaele Gregory Franky Rudy / Cool Renaud0-2
Decaestecker Florian / Vancoppenolle Kenzie Rinus - Brackx Martin Joel / Naert Pascal Geert2-0
Vermeulen Ruben Norbert / Bogaert Wesley Charles - Deckmyn Mahoney Francky / Thienpont Anthony Hendrik2-0
Degraeve Steven André Petrus Willem / Gryson Dirk Gaston - Vynckier Marc Julien / Plancke Dries Georges2-1
Lefevere Steven Gabriël / Vanderwee Tony Willy - Dousselaere Mario Raymond / Vandooren Kiano Pedro1-2
Vansteenkiste Stijn Bart / Vansteenkiste Rik Dirk - Flamand Nik / Parmentier Mathias Bram0-2
Goethals Donald Erik E. / Braem Troy - Debruyne Sandrino Jerome / Debruyne Angelino2-1
Vansevenant Marino Roger / Verhelst Birger - Delaere Emmerson Palmer / D'Huyvetters Tony Irène Roger1-2



Poule 16 - De Pelikaan - Speeldag : 13/03/2023 19u30
Adyns Rudy Alfons / De Blanck Rony Maurice - Flamand Nik / Parmentier Mathias Bram0-2



Poule 15 - Montana - Speeldag : 13/03/2023 19u30
Lepoutre Frankie Lucien / Soenen Yoshi Raphaël - Lefevere Steven Gabriël / Vanderwee Tony Willy0-2



Poule 14 - De Kabien - Speeldag : 13/03/2023 19u30
Degraeve Steven André Petrus Willem / Gryson Dirk Gaston - Dutry Yves Odiel / Labaere Kenny2-0



Poule 13 - Torenhof - Speeldag : 13/03/2023 19u30
Dewaele Claude Aimé / Declerck Mathias - Delaere Mario Wilmer / Bosch Dirk Cornelius2-1
Vansteenkiste Stijn Bart / Vansteenkiste Rik Dirk - Dewaele Claude Aimé / Declerck Mathias2-1



Poule 12 - Tonneke - Speeldag : 13/03/2023 19u30
Carette Dieter Pol / Verfaillie Marc Patrick - Duthoo Henk Jozef / Landuyt Bart Albert1-2
Brackx Martin Joel / Naert Pascal Geert - Duthoo Henk Jozef / Landuyt Bart Albert2-1



Poule 11 - Bistro Siberië - Speeldag : 13/03/2023 19u30
Desimpelaere Geert Albert / Callens Marc Constant - Bulcke Wesley Eddy / Beauprez Benji0-2
Vermeulen Ruben Norbert / Bogaert Wesley Charles - Bulcke Wesley Eddy / Beauprez Benji2-1



Poule 10 - Vrij Polen - Speeldag : 13/03/2023 19u30
Dufour Thomas Roger / Blancke Thierry André - Verthé Kenji / Christiaens Filip Roger1-2
Goethals Donald Erik E. / Braem Troy - Verthé Kenji / Christiaens Filip Roger2-0



Poule 9 - Rumba - Speeldag : 13/03/2023 19u30
Delaere Emmerson Palmer / D'Huyvetters Tony Irène Roger - Vanwalleghem Gino Jean / Scheyving Nadine Juliette2-0
Van Brussel Christiaan Maurits / Verkinderen Pieter Danny - Delaere Emmerson Palmer / D'Huyvetters Tony Irène Roger0-2



Poule 8 - De Bolle - Speeldag : 13/03/2023 19u30
Deckmyn Mahoney Francky / Thienpont Anthony Hendrik - Samyn Peter / Allaert Luc Georges2-1
Vandenheede Ronald Roger Valere / Vandeverre Lorenzo Norbert - Deckmyn Mahoney Francky / Thienpont Anthony Hendrik1-2



Poule 7 - Het Anker - Speeldag : 09/03/2023 19u30
Steveninck Dimitri Roger / Blondeel Dimitri Nico - Vandemaele Gregory Franky Rudy / Cool Renaud0-2



Poule 6 - Torenhof - Speeldag : 09/03/2023 19u30
Vandoorne Dries Paul / Alleman Thimothy Hendrik - Dousselaere Mario Raymond / Vandooren Kiano Pedro1-2
Lapere Franky Rony / Ramael Mike Alfred - Dousselaere Mario Raymond / Vandooren Kiano Pedro0-2



Poule 5 - The New Arena - Speeldag : 09/03/2023 19u30
Azou Björn John / De Becker Marc Guillaume - Vanneste Patrick Frans Maria / Vanneste Eddy Lieven1-2
Debruyne Sandrino Jerome / Debruyne Angelino - Vanneste Patrick Frans Maria / Vanneste Eddy Lieven2-1



Poule 4 - Markhove - Speeldag : 09/03/2023 19u30
Ameye Ronny Gerard / Van Den Bogaerde Kéoma Marcel - Decaestecker Florian / Vancoppenolle Kenzie Rinus0-2
Eeckhout Bram Mark / Dobbelaere Patriek Georges - Decaestecker Florian / Vancoppenolle Kenzie Rinus1-2



Poule 3 - Vrij Polen - Speeldag : 09/03/2023 19u30
Vanhamme Frederik Jules / Dobbelaere Romano Daniël - Gheerardyn Kris Erik / Vanderper Donny Steven2-0
Verthé Andy Maurice / Verbeke Gerdy Tillo - Vanhamme Frederik Jules / Dobbelaere Romano Daniël0-2



Poule 2 - De Kabien - Speeldag : 09/03/2023 19u30
Deleye Jozef Roger / Dumortier Danny Maurits - Vynckier Marc Julien / Plancke Dries Georges0-2
Vangampelaere Patrick Adhemar / Christiaens Jeffrey - Vynckier Marc Julien / Plancke Dries Georges0-2



Poule 1 - De Bolle - Speeldag : 09/03/2023 19u30
Detailleur Dirk Hugo / Lin Eddy Ronny - Vandersyppe Dominiek Henri / Vanden Broeck Stijn Francky2-1
Vansevenant Marino Roger / Verhelst Birger - Detailleur Dirk Hugo / Lin Eddy Ronny2-0