aanmelden
WEST-VLAAMSE GOLFBILJARTFEDERATIE

Kampioenschap West-Vlaanderen - Individueel C - Seizoen 2019-2020

Wedstrijden

FINALE - Speeldag : 14/12/2019 aansluit
Debusschere Kurt - Adyns Rudy Alfons0-2



1/2 FINALES - Speeldag : 14/12/2019 aansluit
Debusschere Kurt - Deré Björn2-1
Adyns Rudy Alfons - Notebaert Steven Gerard2-0



1/4 FINALES - Speeldag : 14/12/2019 aansluit
Debusschere Kurt - Vanbesien Chris2-1
Declerck Mario - Deré Björn0-2
Adyns Rudy Alfons - Verfaillie Luc2-1
Notebaert Steven Gerard - Arteel Gianni2-1



1/8 FINALES - Speeldag : 14/12/2019 10u30
Debusschere Kurt - Vandekerkhove Mathieu2-1
Vanbesien Chris - Vanhee Linda2-0
Declerck Mario - Van Laethem Tom2-0
De Ridder Bart - Deré Björn1-2
Adyns Rudy Alfons - Tommeleyn Diëgo Roger2-0
Vanneste Wim - Verfaillie Luc1-2
Todts Davy - Notebaert Steven Gerard1-2
Arteel Gianni - Vanhantsaeme Gio Marcel R.2-0



Poule 11: Vrij Polen - Speeldag : 25/11/2019 19u30
Vandewalle Marnik - Wyffels Peter1-2
Muylle Davy Roger - Verfaillie Luc0-2
W W.1 - W W.20-0
Wyffels Peter - Verfaillie Luc0-2
Poule 16: Vrij Polen - Speeldag : 30/11/2019 14u00
Vandekerkhove Mathieu - Denoo Marnix2-1
Monton Freddy - Tytgat Ruben1-2
W W.1 - W W.20-0
Vandekerkhove Mathieu - Tytgat Ruben2-1
Poule 15: De Kabien - Speeldag : 30/11/2019 14u00
Ovaere Willy - Debruyne Angelino0-2
Van Meenen Jurn - Declerck Mario1-2
W W.1 - W W.20-0
Debruyne Angelino - Declerck Mario0-2
Poule 14: Rumba - Speeldag : 30/11/2019 14u00
Christiaens Filip Roger - Debusschere Kurt0-2
Van Doorne Luc - W W.10-0
Van Doorne Luc - Debusschere Kurt0-2
Poule 13: Rozeveld - Speeldag : 30/11/2019 14u00
Beauprez Benji - Vanhantsaeme Gio Marcel R.0-2
De Maet Gino - W W.10-0
De Maet Gino - Vanhantsaeme Gio Marcel R.0-2
Poule 12: Agora - Speeldag : 25/11/2019 19u30
Landuyt Bart - Dumortier Danny Leon2-1
Tommeleyn Diëgo Roger - W W.10-0
Tommeleyn Diëgo Roger - Landuyt Bart2-1
Poule 1: Montana - Speeldag : 14/11/2019 19u30
Bossuyt Geert Julien - De Ridder Bart1-2
Hillewaere Koen Remi - W W.10-0
Hillewaere Koen Remi - De Ridder Bart0-2
Poule 10: Vrij Polen - Speeldag : 25/11/2019 19u30
Vanhaelewyn Sean - Bosch Dirk2-0
Van Laethem Tom - Labaere Kenny2-0
W W.1 - W W.20-0
Vanhaelewyn Sean - Van Laethem Tom1-2
Poule 9: Frontduif (De) - Speeldag : 25/11/2019 19u30
Arteel Gianni - Vanparys Firmin2-0
De Jonghe Xavier - Den Baes Ignace2-1
W W.1 - W W.20-0
Arteel Gianni - De Jonghe Xavier2-0
Poule 8: Rumba - Speeldag : 25/11/2019 19u30
Vanneste Wim - Vangaever Daniël2-0
Dekeyser Johny - W W.10-0
Dekeyser Johny - Vanneste Wim0-2
Poule 7: Rozeveld - Speeldag : 25/11/2019 19u30
Vanden Broeck Stijn Franky - Tuytens Christophe0-2
Vanhee Linda - W W.10-0
Vanhee Linda - Tuytens Christophe2-1
Poule 6: Rumba - Speeldag : 25/11/2019 19u30
Ameye Ronny - Vanbesien Chris0-2
Devriese Daniël - W W.10-0
Devriese Daniël - Vanbesien Chris1-2
Poule 2: Rozeveld - Speeldag : 14/11/2019 19u30
Deré Björn - Blondeel Dimitri2-1
Van Keirsbulck Freddy Roger - W W.10-0
Van Keirsbulck Freddy Roger - Deré Björn0-2
Poule 3: Valkennest - Speeldag : 14/11/2019 19u30
Adyns Rudy Alfons - Muylle Jonas Etienne2-1
Noulet Sven - W W.10-0
Noulet Sven - Adyns Rudy Alfons0-2
Poule 4: Vrij Polen - Speeldag : 14/11/2019 19u30
Todts Davy - Kerkhove Danny2-1
Algoet Geert Robert - W W.10-0
Algoet Geert Robert - Todts Davy0-2
Poule 5: De Kabien - Speeldag : 14/11/2019 19u30
Vanderwee Tony - Verduyn Alain Karl0-2
Bourgeois Paul - Notebaert Steven Gerard1-2
W W.1 - W W.20-0
Verduyn Alain Karl - Notebaert Steven Gerard0-2