Poule 1: Bistro Siberië - Speeldag : 27/11/2017 19u30 |
Haus David - Decaestecker Florian | 2-0 |
Callens Marc Constant - Haus David | 0-2 |
Poule 2: Duqkie's Place - Speeldag : 27/11/2017 19u30 |
Vandewalle Kris Arthur - Debruyne Nick | 0-2 |
Vandoorne Dries Paul - Debruyne Nick | 2-1 |
Poule 3: De Vierweg - Speeldag : 27/11/2017 19u30 |
Decoodt Jacques Valère - Vandekerckhove Kurt | 1-2 |
Dehaudt Björn - Decoene Wim Camiel Hector | 2-0 |
Vandekerckhove Kurt - Dehaudt Björn | 2-0 |
Poule 4: Montana - Speeldag : 27/11/2017 19u30 |
Verlinde José - Desloovere Dave Willy | 2-1 |
Tytgat Dieter - Roelens Kristof Julien | 0-2 |
Verlinde José - Roelens Kristof Julien | 2-1 |
Poule 5: Arena - Speeldag : 29/11/2017 19u30 |
Gheerardyn Kris Erik - Dobbelaere Patriek Georges | 2-0 |
Houfflijn Nico - Gheerardyn Kris Erik | 1-2 |
Poule 6: Bistro Siberië - Speeldag : 29/11/2017 19u30 |
Flamand Nik - Vanwynsberghe Gino Achiel | 2-0 |
De Backer Stefan André - Flamand Nik | 2-1 |
Poule 7: Valkennest - Speeldag : 29/11/2017 19u30 |
Debusschere Jens Dempsey - Vandewalle Kevin Frans | 2-0 |
Vandersyppe Dominiek Henri - Debusschere Jens Dempsey | 2-1 |
Poule 8: Rumba - Speeldag : 29/11/2017 19u30 |
Verhelst Andy Kris - Vandepoele Freddy Francky | 1-2 |
Spriet Tom Cyriel - Braet Carlos Alfons | 0-2 |
Vandepoele Freddy Francky - Braet Carlos Alfons | 2-0 |
Poule 9: Duqkie's Place - Speeldag : 29/11/2017 19u30 |
Delaere Mario Wilmer - Dewilde Johan Alfons | 0-2 |
Cardoen Kurt - Van De Ginste Franky André | 2-0 |
Dewilde Johan Alfons - Cardoen Kurt | 0-2 |
Poule 10: Bistro Siberië - Speeldag : 02/12/2017 14u00 |
Van Brussel Christiaan Maurits - Houthoofd Bjorn Gustaf | 2-1 |
Vanbeylen Peter Julien - Van Brussel Christiaan Maurits | 0-2 |
Poule 11: Duqkie's Place - Speeldag : 02/12/2017 14u00 |
Vandemaele Gregory Franky Rudy - Van Coillie Nico | 1-2 |
Janssens Nick - Van Coillie Nico | 1-2 |
Poule 12: Rumba - Speeldag : 02/12/2017 14u00 |
Vynckier Marc Julien - Denolf Jersey | 2-1 |
Vanhee Steven André - Vynckier Marc Julien | 0-2 |
Poule 13: Rozeveld - Speeldag : 02/12/2017 14u00 |
Deseure Ellen Regine - Vanneste Patrick Frans Maria | 1-2 |
Vandenbussche Stefaan - Degruytere Juanito | 2-0 |
Vanneste Patrick Frans Maria - Vandenbussche Stefaan | 2-1 |
Poule 14: Vrij Polen - Speeldag : 02/12/2017 14u00 |
Muylle Fanzio - Gouwy Sam Jean-Pierre | 0-2 |
Vandeweghe Peter Hilaire - Van Coillie Diego Gustaaf | 1-2 |
Gouwy Sam Jean-Pierre - Van Coillie Diego Gustaaf | 1-2 |
Poule 15: De Gouden Osse - Speeldag : 02/12/2017 14u00 |
Brackx Martin Joel - Deceuninck Marnix Patrick | 2-1 |
Vanderwee Laetitia Linda - Duquenois Marino Noël | 1-2 |
Brackx Martin Joel - Duquenois Marino Noël | 0-2 |
Poule 16: Mandeldaele - Speeldag : 02/12/2017 14u00 |
Declerck Mario Jozef - Canele Davy | 1-2 |
Verplancke Régy André - Decaestecker Ivan Gino | 1-2 |
Canele Davy - Decaestecker Ivan Gino | 0-2 |