aanmelden
WEST-VLAAMSE GOLFBILJARTFEDERATIE

Kampioenschap West-Vlaanderen - Duo LR - Seizoen 2018-2019

Wedstrijden

Finale - Speeldag : 16/12/2018 aansluit
Eeckhout Bram / Vandemaele Mario - Lefevere Elano / Vanhaelewyn Sean2-0



1/2e Finale - Speeldag : 16/12/2018 aansluit
Eeckhout Bram / Vandemaele Mario - Wydooghe Helena / Deré Björn2-1
Van Brussel Christiaan / Tommeleyn Diëgo Roger - Lefevere Elano / Vanhaelewyn Sean0-2



1/4e Finale - Speeldag : 16/12/2018 13u30
Deboodt Karel Jan / Notebaert Steven Gerard - Eeckhout Bram / Vandemaele Mario1-2
Hillewaere Koen Remi / Vanhantsaeme Gio Marcel R. - Wydooghe Helena / Deré Björn1-2
Van Brussel Christiaan / Tommeleyn Diëgo Roger - Beauprez Benji / Debruyne Angelino2-0
Monton Freddy / De Graeve Bart - Lefevere Elano / Vanhaelewyn Sean0-2



Poule 1: Den Gouden Osse - Speeldag : 22/11/2018 19u30
Bossuyt Geert Julien / Blondeel Dimitri - Dewulf Danny / Crombez Johny0-2
Deboodt Karel Jan / Notebaert Steven Gerard - Dewulf Danny / Crombez Johny2-0
Poule 2: De Bolle - Speeldag : 22/11/2018 19u30
Hillewaere Koen Remi / Vanhantsaeme Gio Marcel R. - Santy Danny / Sintobin Luc2-0
Kesteloot Tom / Azou Bjorn John - Hillewaere Koen Remi / Vanhantsaeme Gio Marcel R.1-2
Poule 3: Valkennest - Speeldag : 22/11/2018 19u30
Todts Davy / Moncy Alvin - Beauprez Benji / Debruyne Angelino1-2
Vandekerkhove Mathieu / Huûghe Dylan Rogier - Beauprez Benji / Debruyne Angelino1-2
Poule 4: De Vierweg - Speeldag : 22/11/2018 19u30
Baert Danny / Scharlaeken Patrick - Lepoutre Frankie / Dumortier Danny M.A.0-2
Deblauwe Dimitri Roger / Muylle Davy Roger - Eeckhout Bram / Vandemaele Mario0-2
Lepoutre Frankie / Dumortier Danny M.A. - Eeckhout Bram / Vandemaele Mario1-2
Poule 5: Bistro Siberië - Speeldag : 08/12/2018 14u00
Van Brussel Christiaan / Tommeleyn Diëgo Roger - Van Keirsbulck Freddy Roger / Vanderperre Slaivik2-0
Dick Francky / Flamand Erik - Van Brussel Christiaan / Tommeleyn Diëgo Roger1-2
Poule 6: Bistro Siberië - Speeldag : 08/12/2018 14u00
Monton Freddy / De Graeve Bart - Arteel Thomas / Arteel Gianni2-1
De Ridder Bart / Verleye Giovanni - Arteel Thomas / Arteel Gianni1-2
Poule 7: Arena - Speeldag : 08/12/2018 14u00
Wydooghe Helena / Deré Björn - Denoo Marnix / Bolle Alain2-0
Vanneste Wim / Bossy Ann - Verduyn Alain Karl / Algoet Geert Robert2-0
Wydooghe Helena / Deré Björn - Vanneste Wim / Bossy Ann2-0
Poule 8: Duqkie's Place - Speeldag : 08/12/2018 14u00
Houthoofd Bjorn Gustaf / Fieuw Marnick - Lefevere Elano / Vanhaelewyn Sean1-2
Bruynooghe Günther / Vanhamme Frederik - Houthoofd Bjorn Gustaf / Fieuw Marnick0-2
Christiaens Filip Roger / Deweerdt Frederik Marco Tommy - Lefevere Elano / Vanhaelewyn Sean0-2