aanmelden
WEST-VLAAMSE GOLFBILJARTFEDERATIE

Kampioenschap West-Vlaanderen - Duo HR - Seizoen 2019-2020

Wedstrijden

FINALE - Speeldag : 14/12/2019 aansluit
Van Coillie Diego / Vandemaele Gregory Franky Rudy - Vermeulen Ruben / Goethals Donald1-2



1/2 FINALES - Speeldag : 14/12/2019 aansluit
Callewaert Kristof / Vandenheede Ronald Roger Valere - Van Coillie Diego / Vandemaele Gregory Franky Rudy1-2
Balcaen Gino / Vynckier Marc - Vermeulen Ruben / Goethals Donald1-2



1/4 FINALES - Speeldag : 14/12/2019 aansluit
Steveninck Dimitri / Allossery Wendy - Callewaert Kristof / Vandenheede Ronald Roger Valere0-2
Van Coillie Diego / Vandemaele Gregory Franky Rudy - Pielaet Ronny / Gordier Pascal2-0
Balcaen Gino / Vynckier Marc - Debusschere Jens Dempsey / Debusschere Koen2-0
Vermeulen Ruben / Goethals Donald - Kerwyn Johan / Gevaert Marc2-1



1/8 FINALES - Speeldag : 14/12/2019 10u30
Lefevere Steven / Baekeland Cédric Daniël - Steveninck Dimitri / Allossery Wendy1-2
Desloovere Dave Willy / Dewaele Claude - Callewaert Kristof / Vandenheede Ronald Roger Valere0-2
Van Coillie Diego / Vandemaele Gregory Franky Rudy - Haus David / Soete Jurriën2-1
Ramon Sven / Detailleur Dirk - Pielaet Ronny / Gordier Pascal1-2
Dumoulin Colin / Dumoulin Damon - Balcaen Gino / Vynckier Marc1-2
Delaere Emmerson Palmer / Ariano Sergio - Debusschere Jens Dempsey / Debusschere Koen1-2
Delchambre Jurgen Hedwig / Gevaert Gino - Vermeulen Ruben / Goethals Donald0-2
Kerwyn Johan / Gevaert Marc - Vaneecke Brian / Vansevenant Marino2-1



Poule 11: Vrij Polen - Speeldag : 21/11/2019 19u30
Pielaet Ronny / Gordier Pascal - Eeckhout Bram / Vandemaele Mario2-0
Verbrugghe Yves / Gouwy Sam Jean-Pierre - W W.1 / W W.10-0
Verbrugghe Yves / Gouwy Sam Jean-Pierre - Pielaet Ronny / Gordier Pascal0-2
Poule 16: Mandeldaele - Speeldag : 07/12/2019 14u00
Carette Dieter / Vansteenkiste Stijn Bart - Olivier Christ / Haesaert Yvan2-1
Haus David / Soete Jurriën - W W.1 / W W.10-0
Haus David / Soete Jurriën - Carette Dieter / Vansteenkiste Stijn Bart2-0
Poule 15: Vrij Polen - Speeldag : 07/12/2019 14u00
Deloffer Donat / Van Brussel Christiaan - Blanchard Niels / Bulcke Wesley0-2
Vermeulen Ruben / Goethals Donald - W W.1 / W W.10-0
Vermeulen Ruben / Goethals Donald - Blanchard Niels / Bulcke Wesley2-0
Poule 14: Bistro Siberië - Speeldag : 07/12/2019 14u00
Dumoulin Colin / Dumoulin Damon - Decaestecker Ivan / Decaestecker Florian2-0
Santy Detlef / Santy Gino - W W.1 / W W.10-0
Santy Detlef / Santy Gino - Dumoulin Colin / Dumoulin Damon1-2
Poule 13: Rumba - Speeldag : 07/12/2019 14u00
Ramon Sven / Detailleur Dirk - Speliers Guy / Van Damme Jos2-0
Baert Pascal / Desmet Thierry - W W.1 / W W.10-0
Baert Pascal / Desmet Thierry - Ramon Sven / Detailleur Dirk0-2
Poule 12: Arena (The New) - Speeldag : 07/12/2019 14u00
Denolf Jersey / Delaere Mario - Canele Davy / Vandersyppe Dominiek Henri0-2
Vaneecke Brian / Vansevenant Marino - W W.1 / W W.10-0
Vaneecke Brian / Vansevenant Marino - Canele Davy / Vandersyppe Dominiek Henri2-0
Poule 1: Arena (The New) - Speeldag : 21/11/2019 19u30
Lefevere Steven / Baekeland Cédric Daniël - Brackx Martin / Manhout Rik2-0
Poule 10: Vrij Polen - Speeldag : 21/11/2019 19u30
Deblauwe Dimitri Roger / Delaey Vincent Jean-Pierre - Callaert Jan / Vanneste Patrick Frans Maria0-2
Delchambre Jurgen Hedwig / Gevaert Gino - W W.1 / W W.10-0
Delchambre Jurgen Hedwig / Gevaert Gino - Callaert Jan / Vanneste Patrick Frans Maria2-0
Poule 9: De Kabien - Speeldag : 21/11/2019 19u30
Vancoppenolle Dirk / Verplancke Régy - Kerwyn Johan / Gevaert Marc0-2
Vanslambrouck Franky / Degraeve Steven André Petrus Willem - W W.1 / W W.10-0
Vanslambrouck Franky / Degraeve Steven André Petrus Willem - Kerwyn Johan / Gevaert Marc1-2
Poule 8: Valkennest - Speeldag : 21/11/2019 19u30
Callewaert Kristof / Vandenheede Ronald Roger Valere - Denorme Rino / Bisschop Marc2-1
Verbeke David / Cardoen Kurt - Callewaert Kristof / Vandenheede Ronald Roger Valere0-2
Poule 7: Arena (The New) - Speeldag : 21/11/2019 19u30
Rondelez Birger Palmer G / Flamand Nik - Van Coillie Diego / Vandemaele Gregory Franky Rudy1-2
Deckmyn Rudi / Leleu Kristiaan - Van Coillie Diego / Vandemaele Gregory Franky Rudy1-2
Poule 6: Montana - Speeldag : 21/11/2019 19u30
Decottignies Geert / Lepoutre Frankie - De Backer Stefan / Janssens Nick2-0
Desloovere Dave Willy / Dewaele Claude - W W.1 / W W.10-0
Desloovere Dave Willy / Dewaele Claude - Decottignies Geert / Lepoutre Frankie2-0
Poule 5: Mandeldaele - Speeldag : 21/11/2019 19u30
Gheerardijn Kris Erik / Dumortier Danny Leon - Debusschere Jens Dempsey / Debusschere Koen1-2
Vanbesien Francky / Wellens Kenny - W W.1 / W W.10-0
Vanbesien Francky / Wellens Kenny - Debusschere Jens Dempsey / Debusschere Koen1-2
Poule 4: Santiball (The) - Speeldag : 21/11/2019 19u30
Mommerency Rik / Doom Anthony - Lannoo José / Desloovere Bart2-1
- W W.1 / W W.10-0
Steveninck Dimitri / Allossery Wendy - Mommerency Rik / Doom Anthony2-0
Poule 3: Bistro Siberië - Speeldag : 21/11/2019 19u30
Vanwalleghem Gino / Dobbelaere Patriek Georges - Balcaen Gino / Vynckier Marc0-2
Poule 2: De Bolle - Speeldag : 21/11/2019 19u30
Debruyne Sandrino / Debruyne Nick - Delaere Emmerson Palmer / Ariano Sergio1-2