Poule 1: Rechtstreeks geplaatst - Speeldag : 16/12/2018 10u30 |
Cours Didier - Cours Didier | 0-0 |
Poule 2: Rumba - Speeldag : 24/11/2018 14u00 |
Soete Jurriën - Baert Pascal Peter | 2-0 |
Debusschere Kurt André - Putman Björn | 0-2 |
Soete Jurriën - Putman Björn | 2-0 |
Poule 3: Rumba - Speeldag : 24/11/2018 14u00 |
Santy Detlef - Kerwyn Johan Omer | 2-1 |
Baekeland Cédric Daniël - Duquenois Marino Noël | 2-0 |
Santy Detlef - Baekeland Cédric Daniël | 2-0 |
Poule 4: Vrij Polen - Speeldag : 24/11/2018 14u00 |
Desmet Thierry André - Gheerardyn Kris Erik | 0-2 |
Gheerardyn Kris Erik - Tytgat Frank Eugene | 2-0 |
Lefevere Steven Gabriël - Denorme Rino Annik | 1-2 |
Gheerardyn Kris Erik - Denorme Rino Annik | 1-2 |
Poule 5: Duqkie's Place - Speeldag : 24/11/2018 14u00 |
Goethals Donald Erik E. - Vanslambrouck Franky Omer | 2-1 |
Goethals Donald Erik E. - Declercq Tyron Luc | 2-0 |
Vermeulen Ruben Norbert - Wielfaert Tony Marcel | 2-0 |
Goethals Donald Erik E. - Vermeulen Ruben Norbert | 0-2 |
Poule 6: De Kabien - Speeldag : 29/11/2018 19u30 |
Clauw Rigean André - Tack Rudi | 2-1 |
Ramon Sven - Callaert Jan | 1-2 |
Clauw Rigean André - Callaert Jan | 0-2 |
Poule 7: Duqkie's Place - Speeldag : 29/11/2018 19u30 |
Debruyne Sandrino Jerome - Santy Gino Eugène | 2-0 |
Vansteenkiste Stijn Bart - Delchambre Jurgen Hedwig | 0-2 |
Debruyne Sandrino Jerome - Delchambre Jurgen Hedwig | 0-2 |
Poule 8: Montana - Speeldag : 29/11/2018 19u30 |
Rondelez Birger Palmer Georges - Delaere Emmerson Palmer | 0-2 |
Olivier Andy Roger - Desloovere Bart Henri | 2-0 |
Delaere Emmerson Palmer - Olivier Andy Roger | 0-2 |
Poule 9: Arena - Speeldag : 29/11/2018 19u30 |
Vynckier Marc Julien - Vansevenant Marino Roger | 2-1 |
Degraeve Steven André Petrus Willem - Vandenheede Ronald Roger Valere | 2-1 |
Vynckier Marc Julien - Degraeve Steven André Petrus Willem | 2-0 |
Poule 10: Rumba - Speeldag : 03/12/2018 19u30 |
Delchambre Jaisy - Deproost Sandrino Robert | 2-0 |
Dumoulin Damon Gilbert - Carette Dieter Pol | 0-2 |
Delchambre Jaisy - Carette Dieter Pol | 2-0 |
Poule 11: Rumba - Speeldag : 03/12/2018 19u30 |
Vancoppenolle Dirk Arthur - Olivier Christ Maurits | 0-2 |
Dufour Thomas Roger - Ariano Sergio | 0-2 |
Olivier Christ Maurits - Ariano Sergio | 1-2 |
Poule 12: Kom-Il-Foo - Speeldag : 03/12/2018 19u30 |
Kesteloot Tom Oswald - Vandekerckhove Kurt | 1-2 |
Bruneel Philippe Felix - Detailleur Dirk Hugo | 1-2 |
Vandekerckhove Kurt - Detailleur Dirk Hugo | 2-0 |
Poule 13: Vrij Polen - Speeldag : 03/12/2018 19u30 |
Casteleyn Henk Robbie - Gevaert Gino Jozef | 2-0 |
Haus David - Pielaet Ronny | 1-2 |
Casteleyn Henk Robbie - Pielaet Ronny | 2-0 |
Poule 14: De Bolle - Speeldag : 03/12/2018 19u30 |
Callewaert Kristof - Guillemyn Jimmy Juliaan | 2-0 |
Deroo Christophe - Balcaen Gino Henri | 0-2 |
Callewaert Kristof - Balcaen Gino Henri | 2-1 |
Poule 15: Duqkie's Place - Speeldag : 03/12/2018 19u30 |
Haesaert Yvan - Speliers Guy | 0-2 |
Haesaert Yvan - Debusschere Koen Palmer | 2-0 |
Lameire Filip - Speliers Guy | 1-2 |
Poule 16: Montana - Speeldag : 03/12/2018 19u30 |
Decoene Patrick Hector - Verbeke Wim Hugo | 0-2 |
Verbrugghe Yves Marcel - Lannoo José Marcel | 1-2 |
Verbeke Wim Hugo - Lannoo José Marcel | 0-2 |