aanmelden
WEST-VLAAMSE GOLFBILJARTFEDERATIE

Kampioenschap West-Vlaanderen - Individueel A - Seizoen 2015-2016

Wedstrijden

Finale - Speeldag : 31/01/2016 Aansluit
Cours Didier - Ariano Sergio0-2



1/2e finale - Speeldag : 31/01/2016 Aansluit
Cardoen Kurt - Ariano Sergio1-2
Cours Didier - Delchambre Jurgen Hedwig2-0



1/4e finale - Speeldag : 31/01/2016 Aansluit
Delaere Emmerson Palmer - Cardoen Kurt1-2
Ariano Sergio - Lefevere Steven2-1
Delchambre Jurgen Hedwig - Lannoo José2-0
Cours Didier - Callewaert Kristof2-1



1/8e finales - Speeldag : 31/01/2016 10.30 u
Haesaert Yvan - Lefevere Steven0-2
Olivier Christ - Delchambre Jurgen Hedwig1-2
Callewaert Kristof - Clauw Regean2-0
Delchambre Jaisy - Cardoen Kurt0-2
Lagrou Dominiek - Ariano Sergio0-2
Lannoo José - Pielaet Ronny2-1
Vermeulen Ruben - Delaere Emmerson Palmer0-2
Bouckaert Kurt Julien - Cours Didier0-2



Poule 1: Rechtstreeks geplaatst - Speeldag : 16/01/2016 16:00
Vermeulen Ruben - Vermeulen Ruben2-0
Poule 2: Duqkie's Place - Speeldag : 16/01/2016 14:00
Vanoplinus Marc - Haesaert Yvan1-2
Speliers Guy - Baert Pascal2-0
Haesaert Yvan - Speliers Guy2-1
Poule 3: Quickie - Speeldag : 16/01/2016 14:00
Deseure Ellen - Dumoulin Andy1-2
Cours Didier - Vynckier Marc2-1
Dumoulin Andy - Cours Didier1-2
Poule 4: Vrij Polen - Speeldag : 16/01/2016 14:00
Goethals Donald - Van Coillie Maiko2-0
Gordier Pascal - Delchambre Jaisy1-2
Goethals Donald - Delchambre Jaisy1-2
Poule 5: Duqkie's Place - Speeldag : 21/01/2016 19.30 u
Delaey Vincent Jean-Pierre - Olivier Christ1-2
Olivier Christ - Rondelez Birger Palmer G2-1
Steen Francis - Deroo Christophe1-2
Olivier Christ - Deroo Christophe2-1
Poule 6: Arena - Speeldag : 21/01/2016 19.30 u
Delchambre Jurgen Hedwig - Scheyving Renaat2-0
Delchambre Jurgen Hedwig - Debusschere Koen2-0
Vansevenant Marino - Gevaert Gino2-0
Delchambre Jurgen Hedwig - Vansevenant Marino2-1
poule 7: De Bolle - Speeldag : 21/01/2016 19.30 u
Vansteenkiste Stijn Bart - Deschamps Ludo2-0
Vansteenkiste Stijn Bart - Pielaet Ronny0-2
Vanhee Steven - Deceuninck Marnix1-2
Pielaet Ronny - Deceuninck Marnix2-0
Poule 8: Bistro Siberië - Speeldag : 21/01/2016 19.30 u
Verplancke Régy - Carette Dieter0-2
Carette Dieter - Clauw Regean1-2
Lameire Filip - Mariën Arnold2-0
Clauw Regean - Lameire Filip2-0
Poule 9: Mandeldaele - Speeldag : 21/01/2016 19.30 u
Vanbesien Chris - Vervoort Eddy Alfons0-2
Vanwalleghem Gino - Cardoen Kurt0-2
Vervoort Eddy Alfons - Cardoen Kurt1-2
Poule 10: Montana - Speeldag : 21/01/2016 19.30 u
Decoodt Jacques - Tack Rudi0-2
Notebaert Steven Gerard - Lagrou Dominiek0-2
Tack Rudi - Lagrou Dominiek1-2
Poule 11: Rozeveld - Speeldag : 21/01/2016 19.30 u
Vanslambrouck Franky - Degraeve Steven André Petrus Willem2-1
Sierens Danny - Lannoo José0-2
Vanslambrouck Franky - Lannoo José1-2
Poule 12: Valkennest - Speeldag : 21/01/2016 19.30 u
Bouckaert Kurt Julien - Haus David2-1
Vanneste Patrick Cyriel - Deboodt Karel Jan2-0
Bouckaert Kurt Julien - Vanneste Patrick Cyriel2-1
Poule 13: Duqkie's Place - Speeldag : 25/01/2016 19.30 u
Santy Gino - Guillemyn Jimmy Juliaan2-0
Delaere Emmerson Palmer - Balcaen Gino2-0
Santy Gino - Delaere Emmerson Palmer0-2
Poule 14: Textielhuis - Speeldag : 25/01/2016 19.30 u
Callaert Jan - Vaneecke Brian1-2
Kerwyn Johan - Lefevere Steven0-2
Vaneecke Brian - Lefevere Steven0-2
Poule 15: Markhove - Speeldag : 25/01/2016 19.30 u
Ariano Sergio - Vancoppenolle Dirk2-0
Desmet Thierry - Debruyne Sandrino1-2
Ariano Sergio - Debruyne Sandrino2-0
Poule 16: De Kabien - Speeldag : 25/01/2016 19.30 u
Callewaert Kristof - Vyncke Norbert2-0
Rondelez Francky - Vandenheede Ronald Roger Valere0-2
Callewaert Kristof - Vandenheede Ronald Roger Valere2-0