Poule 11: Rozeveld - Speeldag : 07/03/2020 14u00 |
Van Doorne Luc André - Denoo Marnix | 2-1 |
Arteel Thomas - Van Doorne Luc André | 2-1 |
1/8 FINALES: De Nieuwe Ruiter - Speeldag : 11/10/2020 10u00 |
Noulet Sven Koen - Deré Björn Jacky | 0-2 |
Windels Eddy Remi - Vancompenolle Randall | 0-2 |
Debruyne Angelino - Van Meenen Jurn | 2-0 |
Descheemaker Nico Kurt - Van Laethem Tom | 1-2 |
Debusschere Kurt André - Dekeyser Johny Achiel | 2-0 |
Vanden Broeck Stijn Francky - Arteel Thomas | 2-0 |
Vanhantsaeme Gio Marcel Renzo - Naert Pascal Geert | 2-0 |
Declerck Mario Jozef - Vanparys Firmin | 2-1 |
Poule 16: Vrij Polen - Speeldag : 07/03/2020 14u00 |
Debruyne Angelino - De Boever Daniël | 2-0 |
Monton Freddy Valère - Debruyne Angelino | 0-2 |
Poule 15: The Santiball - Speeldag : 07/03/2020 14u00 |
Callens Marc Constant - Vanhantsaeme Gio Marcel Renzo | 0-2 |
Ameye Ronny Gerard - Vanhantsaeme Gio Marcel Renzo | 0-2 |
Poule 14: The Santiball - Speeldag : 07/03/2020 14u00 |
Pille Wilfried - Blomme Ivan Hendrik | 2-1 |
Declerck Mario Jozef - Pille Wilfried | 2-0 |
Poule 13: Rumba - Speeldag : 07/03/2020 14u00 |
Christiaens Filip Roger - Landuyt Bart Albert | 2-1 |
Descheemaker Nico Kurt - Christiaens Filip Roger | 2-1 |
Poule 12: Rumba - Speeldag : 07/03/2020 14u00 |
Van Meenen Jurn - Vanhee Linda Emilienne | 2-1 |
Ovaere Willy - Van Meenen Jurn | 0-2 |
Poule 1: Arena (The New) - Speeldag : 05/03/2020 19u30 |
Pollier Stijn - Windels Eddy Remi | 1-2 |
Todts Davy - Windels Eddy Remi | 1-2 |
Poule 10: De Frontduif - Speeldag : 07/03/2020 14u00 |
Van Laethem Tom - Maresceau Kurt | 2-1 |
Vanderwee Tony Willy - Van Laethem Tom | 1-2 |
Poule 9: Bistro Siberië - Speeldag : 07/03/2020 14u00 |
Debusschere Kurt André - Labaere Kenny | 2-0 |
Parmentier Mathias Bram - Debusschere Kurt André | 0-2 |
Poule 8: Arena (The New) - Speeldag : 07/03/2020 14u00 |
Vanneste Wim Raymond - De Ridder Bart | 2-1 |
Vancompenolle Randall - Vanneste Wim Raymond | 2-0 |
Poule 7: Arena (The New) - Speeldag : 07/03/2020 14u00 |
Verduyn Alain Karl - Naert Pascal Geert | 0-2 |
Algoet Geert Luc - Naert Pascal Geert | 0-2 |
Poule 6: Vrij Polen - Speeldag : 05/03/2020 19u30 |
Vanparys Firmin - Verfaillie Luc | 2-0 |
Muylle Davy Roger - Devriese Daniël | 2-0 |
Vanparys Firmin - Muylle Davy Roger | 2-0 |
Poule 5: Montana - Speeldag : 05/03/2020 19u30 |
Vangaever Daniël Gerard - Endron Rivelino | 0-2 |
Dekeyser Johny Achiel - Endron Rivelino | 2-0 |
Poule 4: Les Deux Clefs - Speeldag : 05/03/2020 19u30 |
Hillewaere Koen Remi - Vanden Broeck Stijn Francky | 1-2 |
Van Keirsbulck Freddy Roger - Vanden Broeck Stijn Francky | 1-2 |
Poule 3: De Bolle - Speeldag : 05/03/2020 19u30 |
Adyns Rudy Alfons - Van Malcot Rudy | 2-1 |
Deré Björn Jacky - Adyns Rudy Alfons | 2-0 |
Poule 2: Bistro Siberië - Speeldag : 05/03/2020 19u30 |
Dumortier Danny Maurits - Cool Renaud | 0-2 |
Noulet Sven Koen - Cool Renaud | 2-0 |