aanmelden
WEST-VLAAMSE GOLFBILJARTFEDERATIE

Kampioenschap WGF - duo's mixt - Seizoen 2018-2019

Wedstrijden

Finale - Speeldag : 22/03/2019 Aansluit
Dumoulin Damon / Vansteenkiste Rik Dirk - Vermeulen Ruben / Azou Bjorn John1-2



1/2e Finale - Speeldag : 22/03/2019 Aansluit
Delaere Emmerson Palmer / Dick Francky - Dumoulin Damon / Vansteenkiste Rik Dirk1-2
Vansteenkiste Stijn Bart / Parmentier Mathias Bart - Vermeulen Ruben / Azou Bjorn John0-2



1/4e Finale - Speeldag : 22/03/2019 Aansluit
Dumoulin Damon / Vansteenkiste Rik Dirk - Flamand Nik / Van Laethem Tom2-1
Adyns Rudy Alfons / Vaneeckhoute Georges - Vansteenkiste Stijn Bart / Parmentier Mathias Bart0-2
Dumortier Danny Leon / Gheerardijn Kris Erik - Vermeulen Ruben / Azou Bjorn John0-2
Baert Pascal / Baert Jeffrey - Delaere Emmerson Palmer / Dick Francky0-2



1/8e Finale - Speeldag : 22/03/2019 19.30 u
Dumoulin Damon / Vansteenkiste Rik Dirk - Debruyne Sandrino / Debruyne Angelino2-0
Brackx Martin / Naert Pascal - Delaere Emmerson Palmer / Dick Francky0-2
Baekeland Cédric Daniël / Deblauwe Dimitri Roger - Baert Pascal / Baert Jeffrey1-2
Van Coillie Diego / Vanhamme Frederik - Flamand Nik / Van Laethem Tom0-2
Wielfaert Tony / Bosch Dirk - Adyns Rudy Alfons / Vaneeckhoute Georges0-2
Vansteenkiste Stijn Bart / Parmentier Mathias Bart - Verplancke Régy / Vancoppenolle Dirk2-1
Dumortier Danny Leon / Gheerardijn Kris Erik - Houthoofd Bjorn Gustaf / Tytgat Dieter2-0
Vermeulen Ruben / Azou Bjorn John - Kerwyn Johan / Hillewaere Koen Remi2-0



Poule 1: Bistro Siberië - Speeldag : 11/03/2019 19u30
Dumoulin Damon / Vansteenkiste Rik Dirk - Deré Björn / Declerck Francky2-1
Vanslambrouck Franky / Todts Davy - Dumoulin Damon / Vansteenkiste Rik Dirk1-2
Poule 2: Duqkie's Place - Speeldag : 11/03/2019 19u30
Ramon Sven / Lust Stephan - Flamand Nik / Van Laethem Tom0-2
Vanbesien Chris / Slosse Ricky - Flamand Nik / Van Laethem Tom0-2
Poule 3: Kom-Il-Foo - Speeldag : 11/03/2019 19u30
Verplancke Régy / Vancoppenolle Dirk - Decaestecker Florian / Muylle Davy Roger2-0
Doom Anthony / Dumortier Danny M.A. - Verplancke Régy / Vancoppenolle Dirk1-2
Poule 4: Mandeldaele - Speeldag : 11/03/2019 19u30
Ameye Ronny / Van Coillie Ernie - Vanhantsaeme Gio Marcel R. / Dewaele Claude0-2
Brackx Martin / Naert Pascal - Vanhantsaeme Gio Marcel R. / Dewaele Claude2-0
Poule 5: Rumba - Speeldag : 11/03/2019 19u30
Vermeulen Ruben / Azou Bjorn John - Duyck Wesley / Delaey Detlef2-0
Steveninck Dimitri / Allossery Wendy - Vermeulen Ruben / Azou Bjorn John0-2
Poule 6: De Vierweg - Speeldag : 11/03/2019 19u30
Vanderwee Laetitia / Van Vooren Mieke - Kerwyn Johan / Hillewaere Koen Remi0-2
Vandenheede Ronald Roger Valere / Lepoutre Frankie - Kerwyn Johan / Hillewaere Koen Remi0-2
Poule 7: Rumba - Speeldag : 11/03/2019 19u30
Detailleur Dirk / Kesteloot Tom - Wielfaert Tony / Bosch Dirk0-2
Vandeweghe Peter / Vandeweghe Jordy - Cours Didier / Verkinderen Bruno2-1
Wielfaert Tony / Bosch Dirk - Vandeweghe Peter / Vandeweghe Jordy2-1
Poule 8: Arena - Speeldag : 21/03/2019 19u30
Delaere Emmerson Palmer / Dick Francky - Wille Davy / Lefevere Elano2-1
Debouver Thierry / Heyerick Sven - Delaere Emmerson Palmer / Dick Francky0-2
Poule 9: Bistro Siberië - Speeldag : 21/03/2019 19u30
Blanchard Dieter Willy / Vinckier Jonas - Lagrou Dominiek / Seynaeve Dietrich1-2
Van Coillie Diego / Vanhamme Frederik - Lagrou Dominiek / Seynaeve Dietrich2-0
Poule 10: Duqkie's Place - Speeldag : 21/03/2019 19u30
Verhelst Andy / Vandewalle Marnik - Baert Pascal / Baert Jeffrey0-2
Santy Detlef / Van Brussel Christiaan - Baert Pascal / Baert Jeffrey0-2
Poule 11: In Den Bassin - Speeldag : 21/03/2019 19u30
Muylle Jonas Etienne / Thienpont Anthony Hendrik - Rondelez Birger Palmer G / Vanparys Dieter1-2
Debruyne Sandrino / Debruyne Angelino - Rondelez Birger Palmer G / Vanparys Dieter2-1
Poule 12: Mandeldaele - Speeldag : 21/03/2019 19u30
Dumortier Danny Leon / Gheerardijn Kris Erik - Desmet Thierry / Vannieuwenborgh Rudi2-0
Olivier Andy Roger / Van Walleghem Paul - Dumortier Danny Leon / Gheerardijn Kris Erik0-2
Poule 13: Montana - Speeldag : 21/03/2019 19u30
Vaneecke Brian / Vandemaele Mario - Claeys Koen / Arteel Gianni2-1
Houthoofd Bjorn Gustaf / Tytgat Dieter - Vaneecke Brian / Vandemaele Mario2-0
Poule 14: Rozeveld - Speeldag : 21/03/2019 19u30
Adyns Rudy Alfons / Vaneeckhoute Georges - Lapere Francky / Dewulf Danny2-0
Dutry Yves / Labaere Kenny - Adyns Rudy Alfons / Vaneeckhoute Georges1-2
Poule 15: De Kabien - Speeldag : 21/03/2019 19u30
Haesaert Yvan / Tuytens Christophe - Vansteenkiste Stijn Bart / Parmentier Mathias Bart1-2
Decoene Patrick / Desmet Chris Alfons - Vansteenkiste Stijn Bart / Parmentier Mathias Bart0-2
Poule 16: The Santiball - Speeldag : 21/03/2019 19u30
Gouwy Sam Jean-Pierre / Arteel Thomas - Baekeland Cédric Daniël / Deblauwe Dimitri Roger1-2
Gunst Renzo Dirk / De Ridder Bart - Baekeland Cédric Daniël / Deblauwe Dimitri Roger0-2