aanmelden
WEST-VLAAMSE GOLFBILJARTFEDERATIE

Kampioenschap WGF - duo's lagere reeks - Seizoen 2019-2020

Wedstrijden

FINALE : The Santiball - Speeldag : 10/10/2020 18u00
Pille Wilfried / Van Malcot Rudy - Hillewaere Koen Remi / Vanhantsaeme Gio Marcel R.0-2



1/2 FINALES : The Santiball - Speeldag : 10/10/2020 16u00
Pille Wilfried / Van Malcot Rudy - Debruyne Angelino / Baert Jeffrey2-1
Christiaens Filip Roger / Verbeke Gerdy - Hillewaere Koen Remi / Vanhantsaeme Gio Marcel R.0-2



1/4 FINALES: The Santiball - Speeldag : 10/10/2020 14u00
Adyns Rudy Alfons / Ovaere Willy - Pille Wilfried / Van Malcot Rudy0-2
Declerck Mario / Declerck Mathias - Debruyne Angelino / Baert Jeffrey0-2
Christiaens Filip Roger / Verbeke Gerdy - Blomme Ivan Hendrik / Vanderwee Tony2-1
Vangaever Daniël / Degraeve Hendrik - Hillewaere Koen Remi / Vanhantsaeme Gio Marcel R.0-2



Poule 1: Bistro Siberië - Speeldag : 23/02/2020 14u00
Muylle Mario Gerard / Vanvolsem Sabrina - Vanneste Wim / Bossy Ann2-0
Callens Marc / Van Walleghem Paul - Blomme Ivan Hendrik / Vanderwee Tony0-2
Muylle Mario Gerard / Vanvolsem Sabrina - Blomme Ivan Hendrik / Vanderwee Tony0-2
Poule 2: Frontduif (De) - Speeldag : 23/02/2020 14u00
Vanden Broeck Stijn Franky / Vanhee Linda - Adyns Rudy Alfons / Ovaere Willy0-2
Desmet Kristof / Noyelle Marc - Soenen Yoshi Raphaël / Parmentier Mathias Bart2-0
Adyns Rudy Alfons / Ovaere Willy - Desmet Kristof / Noyelle Marc2-1
Poule 3: Rumba - Speeldag : 23/02/2020 14u00
Van Keirsbulck Patrick Albert / De Boever Daniël - Ameye Ronny / Landuyt Bart0-2
Pille Wilfried / Van Malcot Rudy - W W.1 / W W.10-0
Arteel Gianni / Arteel Thomas - Blanchard Kurt Willy André / Vinckier Jonas0-2
W W.2 / W W.2 - W W.3 / W W.30-0
Pille Wilfried / Van Malcot Rudy - Ameye Ronny / Landuyt Bart2-0
Pille Wilfried / Van Malcot Rudy - Blanchard Kurt Willy André / Vinckier Jonas2-0
Poule 4: De Vierweg - Speeldag : 23/02/2020 14u00
Van Vooren Mieke / Claeys Jurgen - Christiaens Filip Roger / Verbeke Gerdy1-2
Van Meenen Jurn / Vanparys Dieter - Christiaens Filip Roger / Verbeke Gerdy0-2
Van Vooren Mieke / Claeys Jurgen - W W.1 / W W.10-0
Bogaert Geoffrey / Naert Pascal - Denoo Marnix / De Nijs Patrick2-0
W W.2 / W W.2 - W W.3 / W W.30-0
Christiaens Filip Roger / Verbeke Gerdy - Bogaert Geoffrey / Naert Pascal2-0
Poule 5: Agora - Speeldag : 24/02/2020 19u30
Blondeel Dimitri / Van Laethem Tom - Debruyne Angelino / Baert Jeffrey1-2
Van Doorne Luc / Pollier Stijn - Debruyne Angelino / Baert Jeffrey0-2
Poule 6: Bistro Siberië - Speeldag : 24/02/2020 19u30
Declerck Mario / Declerck Mathias - Dekeyser Johny / Desmet Chris Alfons2-1
Verduyn Alain Karl / Algoet Geert Robert - Dekeyser Johny / Desmet Chris Alfons0-2
Declerck Mario / Declerck Mathias - W W.1 / W W.10-0
Poule 7: De Frontduif - Speeldag : 24/02/2020 19u30
Vangaever Daniël / Degraeve Hendrik - Van Keirsbulck Freddy Roger / De Blanck Rony2-1
Vanhamme Frederik / Bruynooghe Günther - Deré Björn / Todts Davy2-0
Vangaever Daniël / Degraeve Hendrik - Vanhamme Frederik / Bruynooghe Günther2-1
Poule 8: Gouden Ankertje - Speeldag : 24/02/2020 19u30
Cool Renaud / Mortier Rik - Muylle Davy Roger / Labaere Kenny1-2
Sintobin Luc / Santy Danny - Hillewaere Koen Remi / Vanhantsaeme Gio Marcel R.0-2
Muylle Davy Roger / Labaere Kenny - Hillewaere Koen Remi / Vanhantsaeme Gio Marcel R.1-2