Poule 1: Bistro Siberië - Speeldag : 11/03/2019 19u30 |
Dumoulin Damon Gilbert / Vansteenkiste Rik Dirk - Deré Björn Jacky / Declerck Francky Hilaire | 2-1 |
Vanslambrouck Franky Omer / Todts Davy - Dumoulin Damon Gilbert / Vansteenkiste Rik Dirk | 1-2 |
Poule 2: Duqkie's Place - Speeldag : 11/03/2019 19u30 |
Ramon Sven / Lust Stephan - Flamand Nik / Van Laethem Tom | 0-2 |
Vanbesien Chris Camiel / Slosse Ricky - Flamand Nik / Van Laethem Tom | 0-2 |
Poule 3: Kom-Il-Foo - Speeldag : 11/03/2019 19u30 |
Verplancke Régy André / Vancoppenolle Dirk Arthur - Decaestecker Florian / Muylle Davy Roger | 2-0 |
Doom Anthony / Dumortier Danny Maurits - Verplancke Régy André / Vancoppenolle Dirk Arthur | 1-2 |
Poule 4: Mandeldaele - Speeldag : 11/03/2019 19u30 |
Ameye Ronny Gerard / Van Coillie Ernie Maurits - Vanhantsaeme Gio Marcel Renzo / Dewaele Claude Aimé | 0-2 |
Brackx Martin Joel / Naert Pascal Geert - Vanhantsaeme Gio Marcel Renzo / Dewaele Claude Aimé | 2-0 |
Poule 5: Rumba - Speeldag : 11/03/2019 19u30 |
Vermeulen Ruben Norbert / Azou Björn John - Duyck Wesley Boudewyn / Delaey Detlef | 2-0 |
Steveninck Dimitri Roger / Allossery Wendy Eugeen - Vermeulen Ruben Norbert / Azou Björn John | 0-2 |
Poule 6: De Vierweg - Speeldag : 11/03/2019 19u30 |
Vanderwee Laetitia Linda / Van Vooren Mieke Rita E. - Kerwyn Johan Omer / Hillewaere Koen Remi | 0-2 |
Vandenheede Ronald Roger Valere / Lepoutre Frankie Lucien - Kerwyn Johan Omer / Hillewaere Koen Remi | 0-2 |
Poule 7: Rumba - Speeldag : 11/03/2019 19u30 |
Detailleur Dirk Hugo / Kesteloot Tom Oswald - Wielfaert Tony Marcel / Bosch Dirk Cornelius | 0-2 |
Vandeweghe Peter Hilaire / Vandeweghe Jordy - Cours Didier / Verkinderen Bruno | 2-1 |
Wielfaert Tony Marcel / Bosch Dirk Cornelius - Vandeweghe Peter Hilaire / Vandeweghe Jordy | 2-1 |
Poule 8: Arena - Speeldag : 21/03/2019 19u30 |
Delaere Emmerson Palmer / Dick Francky - Wille Davy / Lefevere Elano | 2-1 |
Debouver Thierry / Heyerick Sven Andre - Delaere Emmerson Palmer / Dick Francky | 0-2 |
Poule 9: Bistro Siberië - Speeldag : 21/03/2019 19u30 |
Blanchard Dieter Willy / Vinckier Jonas Daniël - Lagrou Dominiek Erik / Seynaeve Dietrich Raf | 1-2 |
Van Coillie Diego Gustaaf / Vanhamme Frederik Jules - Lagrou Dominiek Erik / Seynaeve Dietrich Raf | 2-0 |
Poule 10: Duqkie's Place - Speeldag : 21/03/2019 19u30 |
Verhelst Andy Kris / Vandewalle Marnik Frans - Baert Pascal Peter / Baert Jeffrey | 0-2 |
Santy Detlef / Van Brussel Christiaan Maurits - Baert Pascal Peter / Baert Jeffrey | 0-2 |
Poule 11: In Den Bassin - Speeldag : 21/03/2019 19u30 |
Muylle Jonas Etienne / Thienpont Anthony Hendrik - Rondelez Birger Palmer Georges / Vanparys Dieter | 1-2 |
Debruyne Sandrino Jerome / Debruyne Angelino - Rondelez Birger Palmer Georges / Vanparys Dieter | 2-1 |
Poule 12: Mandeldaele - Speeldag : 21/03/2019 19u30 |
Dumortier Danny Leon / Gheerardyn Kris Erik - Desmet Thierry André / Vannieuwenborgh Rudi | 2-0 |
Olivier Andy Roger / Van Walleghem Paul - Dumortier Danny Leon / Gheerardyn Kris Erik | 0-2 |
Poule 13: Montana - Speeldag : 21/03/2019 19u30 |
Vaneecke Brian / Vandemaele Mario Jozef - Claeys Koen / Arteel Gianni | 2-1 |
Houthoofd Bjorn Gustaf / Tytgat Dieter - Vaneecke Brian / Vandemaele Mario Jozef | 2-0 |
Poule 14: Rozeveld - Speeldag : 21/03/2019 19u30 |
Adyns Rudy Alfons / Vaneeckhoute Georges Joseph - Lapere Franky Rony / Dewulf Danny Alidor | 2-0 |
Dutry Yves Odiel / Labaere Kenny - Adyns Rudy Alfons / Vaneeckhoute Georges Joseph | 1-2 |
Poule 15: De Kabien - Speeldag : 21/03/2019 19u30 |
Haesaert Yvan / Tuytens Christophe Jurgen - Vansteenkiste Stijn Bart / Parmentier Mathias Bram | 1-2 |
Decoene Patrick Hector / De Smet Chris Alfons - Vansteenkiste Stijn Bart / Parmentier Mathias Bram | 0-2 |
Poule 16: The Santiball - Speeldag : 21/03/2019 19u30 |
Gouwy Sam Jean-Pierre / Arteel Thomas - Baekeland Cédric Daniël / Deblauwe Dimitri Roger | 1-2 |
Gunst Renzo Dirk / De Ridder Bart - Baekeland Cédric Daniël / Deblauwe Dimitri Roger | 0-2 |